Aktuálně Aktuální počet spolupracujících servisů v ČR: 19

O servisu DPF

Jsme specialisté na renovaci filtrů pevných částic DPF. S mnohaletými zkušenostmi, špičkovým vybavením a nejmodernějšími technologiemi metody SmartClean® si dovolujeme řadit se k těm nejlepším. Patříme vůbec mezi první, kteří tuto službu u nás poskytují. Renovaci poskytujeme jak koncovým zákazníkům, tak servisním střediskům. Dlouhodobě spolupracujeme se servisy v zemích České a Slovenské republiky.

SmartClean® = renovace DPF rychle, kvalitně a se zárukou

Renovaci filtru se naši odborníci věnují ihned po přijetí do servisu, u nás neexistují čekací prodlevy a zpoždění. Umíme vyčistit, renovovat a odeslat DPF zpět za pouhých 48 hodin od přijetí! Filtr dokážeme renovovat na 98% původního stavu, proto poskytujeme nadstandardní, 3 roky trvající záruku!

Služby nabízíme autoservisům a specializovaným dílnám

Renovace filtru je finančně mnohem výhodnější, než investice do nového! Životnost nového i renovovaného filtru je přitom srovnatelná. Potřebujete renovovat DPF? Kontaktujte nás, domluvíme podrobnosti. Vlastníte servis a chcete svým zákazníkům také nabídnout renovaci DPF technologií SmartClean® ? Podívejte na možnosti spolupráce, poskytněte Vašim zákazníkům více!

Partnerský program

Spolupracujte s námi a rošiřte tak portfolio Vašich služeb o servisování DPF. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte našeho obchodního zástupce.

O nás

ServisDPF.cz
Spodní 1
Praha 5 - Zbraslav

Telefon: 720 33 22 11
E-mail: Kontaktní formulář